سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / در اولین جلسه هماهنگی بهره برداری

در اولین جلسه هماهنگی بهره برداری

میرزاپور: روند خوبی را سپری کرده ایم ، باید کارهای کیفی را دنبال کنیم
در اولین جلسه هماهنگی بهره برداری که با حضور معاونین و مدیران بخش های مختلف شرکت کشت و صنعت کارون در سالن جلسات معاونت کارخانه برگزار شد مهندس عبدالمجید میرزاپور مدیر عامل این شرکت در ابتدای جلسه بیان داشت: خوشبختانه شروع بهره برداری تا به امروز نشان می دهد که روند خوبی را سپری می کنیم و در بخش های مختلف کارخانه کارهای بسیار خوبی به لحاظ کیفی و فیزیکی انجام شده و امسال حداقل می بایست شاهد تولید ۱۵۰ هزار تن شکر در پایان بهره برداری سال جاری باشیم.
وی افزودند: در حوزه کشاورزی نیز ضایعات بسیار خوب کنترل شده و برداشت خوبی را آغاز کرده ایم و با توجه به شرایط اعلام شده جوی و بارندگی های پیش رو احتمالاً تا پایان آبانماه برداشت متوقف خواهد شد و می بایست از این فرصت برای آماده سازی بهتر در بخش کشاورزی و کارخانه استفاده کرد.
میرزاپور افزودند: هیچ پروژه ای تا به لحاظ اقتصادی و فنی به جمع بندی کامل نرسد شروع نخواهد شد و در این خصوص جناب آقای صناعی عضو هیئت مدیره شرکت به عنوان معاونت برنامه ریزی و کنترل پروژه و بودجه منصوب شده اند.
ایشان اذعان داشتند: کنترل بودجه برای ادامه حیات شرکت ضروری است.
در ادامه این جلسه محمد نصارزاده رئیس اداره آزمایشگاه و کنترل کیفیت کارخانه با ارائه آمار و ارقام به تشریح وضعیت بهره برداری پرداخت و اذعان داشت اگر با ظرفیت کامل کارخانه به فعالیت بپردازید ضایعات کاهش و با روند بسیار بهتری ادامه کار خواهیم داد.
مهندس ایرج علیقلی کهیش معاونت کشاورزی در خصوص عدم رسیدن عملیات حمل به ظرفیت مورد نظر گفتند: عواملی از جمله پایین بودن عملکرد مزارع به لحاظ تناژ، کمبود کامیون حمل، پایین بودن متوسط تناژ نیشکر حمل شده توسط کامیون های موجود و بالا بودن رطوبت از عوامل اصلی نرسیدن به ظرفیت حمل روزانه است وی بیان داشت در ادامه با رفع مشکلات موجود یقیناً شرایط بهتری در این خصوص دنبال خواهیم کرد.

روابط عمومی و ارتباطات

همچنین ببینید

مزایده ها و مناقصات دی ماه ۹۷

Scan10007Download Download

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *