سرخط خبرها
خانه / روابط عمومی / اعلام آمادگی شرکت کشت و صنعت کارون برای تاسیس اورژانس جاده ای و یا مرکز درمان بستر :

اعلام آمادگی شرکت کشت و صنعت کارون برای تاسیس اورژانس جاده ای و یا مرکز درمان بستر :

به گزارش روابط عمومی و ارتباطات شرکت کشت و صنعت کارون امروز سه شنبه پانزدهم آبان ماه جلسه ای در دفتر مدیر عامل محترم کشت و صنعت کارون با حضور دکتر آرزومند معاون محترم درمان تامین اجتماعی خوزستان ، دکتر میری زاده ریاست محترم بیمارستان تامین اجتماعی شهرستان شوشتر و هیئت همراه برگزار شد.
در ابتدای جلسه دکتر آرزومند ضمن بیان مشکلات درمانگاه کارون اذعان داشت که در حال حاضر علاوه بر مشکلات فنی ساختمان بعلت کاهش شدید مراجعین درمانگاه از ۴۰۰ الی ۵۰۰ نفر در سالیان پیش به حدود روزانه ۱۰۰ نفر در حال حاضر گفتند: براساس قوانین سازمان تامین اجتماعی ادامه فعالیت این درمانگاه از حدود ۱۰ سال پیش با توجه به کاهش شدید جمعیت کارگری و کارمندی شرکت به لحاظ اقتصاد درمان توجیهی نداشته و دستور فعالیت درمانگاه فقط به صورت دو شیفت صبح و عصر صادر شده اما برای کمک به کاهش محرومیت مردم منطقه تا کنون فعالیت این درمانگاه کما فی السابق ادامه داشته است .
در ادامه جلسه دکتر میری زاده رئیس بیمارستان تامین اجتماعی شهرستان شوشتر ضمن تصریح بیانات معاون درمان تامین اجتماعی استان به بیان دیگر مشکلات این درمانگاه ازجمله تعدیل و کاهش نیروی انسانی مامور از شرکت ، فرسودگی شدید بنای درمانگاه و عدم ایمنی فنی و استاندارد ساختمان پرداختند.
به گزارش روابط عمومی و ارتباطات شرکت کشت و صنعت کارون در ادامه این نشست مهندس عبدالمجید میرزاپور مدیر عامل شرکت ضمن عرض تشکر از حضور مسئولین تامین اجتماعی استان خوزستان و همکاریهای جناب آقای دکتر میری زاده گفتند: بدون هیچ گونه توجیهی باید مشکلات فنی ساختمان را بپذیریم . وی همچنین آمادگی خود را جهت احداث ساختمان جدید مد نظر سازمان تامین اجتماعی با رعایت اصول و قوانین تاسیس درمانگاه بر پایه الزامات وزارت بهداشت اعلام نمودند و تاکید کردند که به محض ارائه طرح و نقشه درمانگاه توسط سازمان تامین اجتماعی در کوتاهترین زمان ممکن شرکت مبادرت به ساخت درمانگاه جدید خواهد نمود.
وی اظهار امیدواری کرد این امر در صورت تسریع در اعلام نظر سازمان تأمین اجتماعی تا قبل از پایان سال صورت پذیرد.
مدیرعامل شرکت کشت و صنعت کارون بیان داشتند در فصول مختلف سال بیش از ۳ هزار نیروی انسانی در شیفت های مختلف مشغول فعالیت هستند و این تعداد صرف نظر از مردم روستاهای منطقه میباشد از طرفی کاهش مراجعه به درمانگاه به دلایل دیگری از جمله رعایت بیشتر موازین بهداشتی توسط جامعه به نسبت گذشته و بخشی هم به علت کاهش تنوع خدمات درمانی درمانگاه موصوف میباشد ، لذا باید به عنوان افرادی که در این منطقه زندگی می کنیم اجازه ندهیم با تعطیلی این مرکز درمانی بر محرومیت های مردم منطقه افزوده شود.
به گزارش روابط عمومی و ارتباطات در ادامه این نشست پیشنهاد تاسیس یک مرکز درمان بستر و یک اورژانس جاده ای توسط دکتر میری زاده ارائه شد که مورد استقبال مدیریت شرکت کشت و صنعت کارون قرارگرفت.
میرزاپور افزود : از حدود یکسال پیش اقداماتی در جهت خرید یکدستگاه آمبولانس مجهز صورت گرفته ولی متاسفانه تا کنون این امر مهم بعلت ایرادات مطروحه ازجمله عدم امکان تحویل آمبولانس به شرکت های خصوصی محقق نشده است که دکتر آرزومند قول پیگیری و مساعدت در این زمینه دادند.
در پایان جلسه مدیرعامل شرکت به اتفاق مسئولین تامین اجتماعی ضمن بازدید از درمانگاه شرکت اعلام نمود از همه پتانسیل خود در جهت رفع مشکلات درمانگاه و تاسیس ساختمان جدید مجهز به دستگاه های مورد نیاز استفاده خواهیم کرد.


روابط عمومی و ارتباطات شرکت کشت و صنعت کارون

همچنین ببینید

عیادت نماینده مدیریت محترم عامل از همکاران حادثه دیده

در روز چهارشنبه دوم خرداد ماه آقای روح اله رضازاده رئیس روابط عمومی و ارتباطات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *