سرخط خبرها
خانه / روابط عمومی / برگزاری مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت کشت و صنعت کارون در بانک کشاورزی

برگزاری مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت کشت و صنعت کارون در بانک کشاورزی

چهل و چهارمین مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت کشت و صنعت کارون روز یکشنبه هفتم آبان با حضور مدیر عامل و اعضاء هیأت مدیره بانک کشاورزی، معاونت امور مجامع شرکتها، حسابرس قانونی شرکت و مدیر عامل و اعضاء هیأت مدیره شرکت کشت و صنعت کارون، در محل سالن اجتماعات ساختمان مرکزی بانک کشاورزی برگزار گردید.

در این جلسه که به ریاست جناب آقای دکتر شهیدزاده مدیر عامل بانک کشاورزی برگزار شد، گزارش بازرس قانونی مربوط به عملکرد شرکت در سال مالی ۹۶-۹۵ قرائت و نهایتاً صورت های مالی سال مذکور به تأئید سهامداران رسید.

در ابتدای این جلسه، مدیر عامل بانک کشاورزی از اقدامات انجام شده در شرکت طی سالهای اخیر تقدیر نموده و از مدیر عامل و اعضاء هیأت مدیره شرکت برای تلاش در جهت تولید و ایجاد فضای مناسب کسب و کار در شرکت، و همچنین از راهنمایی و خدمات حسابرسان تشکر نمود.

در بخش بعدی، آقای مهندس میرزاپور، ابتدا به ارائه گزارش عملکرد شرکت طی سال مالی گذشته پرداخته و برنامه های شرکت را برای سال جاری قرائت نمودند. سپس سؤالات حاضرین درباره وضعیت شرکت مطرح که مدیر عامل شرکت کشت و صنعت کارون، به آنها پاسخ لازم را ایراد نمودند.

نهایتاً گزارش حسابرس قانونی شرکت قرائت و پاسخ ها و اقدامات شرکت برای بهبود روزافزون جریان کسب و کار در شرکت ارائه که مورد موافقت و تصویب صاحبان سهام قرار گرفت.

همچنین ببینید

پیام تسلیت مدیریت عامل شرکت کشت وصنعت کارون در پی در گذشت پدر شهیدان والامقام تاجبخش

انا لله و انا الیه راجعون خبر در گذشت تاسف برانگیز انسان وارسته و مومن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *