سرخط خبرها
خانه / روابط عمومی / ((همایش روابط عمومی و آئین تجلیل از خبرنگاران وفعالان عرصه خبرشرکت کشت و صنعت کارون))

((همایش روابط عمومی و آئین تجلیل از خبرنگاران وفعالان عرصه خبرشرکت کشت و صنعت کارون))

به گزارش روابط عمومی و ارتباطات شرکت کشت و صنعت کارون:در روز دوشنبه شانزدهم مردادماه همایش مدیران روابط عمومی وآئین تجلیل از خبرنگاران و فعالان عرصه خبردر سالن جلسات مدیریت شرکت برگزار شد.


دراین جلسه که با حضور مدیران روابط عمومی شرکتهای صنعتی وادارات وهمچنین خبرنگاران و فعالان عرصه خبری استان برگزار گردیداز تلاش وکوشش فعالان این حوزه تجلیل شد.
به گزارش روابط عمومی و ارتباطات: در ابتدای این نشست آقای روح اله رضا زاده رئیس روابط عمومی و ارتباطات شرکت کشت و صنعت کارون ضمن خیر مقدم به مدعوین از مدیریت وروابط عمومی شرکت کشت و صنعت امام خمینی که در سال گذشته میزبان این همایش بودند تشکر کرد، درادامه آقای جهانگیر ترکستانی مدیر امور اداری شرکت کشت و صنعت کارون به بیان تاریخچه ای از تاسیس شرکت موصوف وروند تولید شکردر طی سالیان فعالیت این شرکت پرداخت ،آقای ترکستانی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری در نامگذاری امسال به نام سال اقتصاد مقاومتی ،تولیدواشتغال اظهار داشت : در حال حاضر مهمترین مشکل کشور مبحث اشتغال جوانان جویای کار میباشد. وی تاکید کرد:راه اندازی شهرک تخصصی نیشکرکه از مدتها پیش در دستور کار مدیریت شرکت کشت و صنعت کارون قرار گرفته تنها راه حل موجود برای رفع مشکل بیکاری جوانان منطقه میباشد.

درادامه  دکتر سید رسول آقاداود از اساتید روابط عمومی دانشگاه اصفهان در خصوص جایگاه روابط عمومی در سازمانها به بیان مطالبی پرداخت،دکتر سید رسول آقاداود،با پراهمیت دانستن جایگاه روابط عمومی در دنیا به بیان معضلات این حوزه در کشوراشاره کرد،دکتر آقاداود ضمن برشمردن مشکلات حوزه روابط عمومی درکشور به ارائه راهکارهای مناسب جهت خروج از این وضعیت پرداخت،سخنانی که با استقبال حاضرین در جلسه مواجه شد ،در بخش پایانی این نشست آقایان مجتبی نارنج پور،بهنام پریچه وامین قمر از فعالان پایگاه اطلاع رسانی شهرستانهای شوشتر ودزفول ضمن بیان مشکلات حوزه خبری خواستار یک تعامل دوسویه جهت رفع مشکلات بین فعالان این حوزه ومسئولین روابط عمومی حوزه شهرستانهای موصوف شدند.درپایان نیز از اصحاب رسانه با ارائه لوح تقدیروهدایائی تجلیل بعمل آمد.

روابط عمومی و ارتباطات
شرکت کشت و صنعت کارون

همچنین ببینید

واکنش شرکت کشت و صنعت کارون به مصاحبه اخیر عباس پاپی زاده نماینده شهرستان دزفول در مجلس شورای اسلامی

به گزارش خوزپرس از اهواز، درپی مصاحبه جناب آقای پاپی زاده نماینده شهرستان دزفول مبنی بر وجود …

یک دیدگاه

 1. مدیر محترم عامل
  با اهداء سلام
  با کمال ادب و احترام به استحضار عالی می رساند، اینجانب وحید حاجی باقری با داشتن رویکردی استراتژیک و با هدف پاسخگویی به نیازهای روز افزون کلیه بنگاه های اقتصادی و با استفاده از آخرین فن آوری علمی و عملی روز کشور، به عنوان بازوی مشاوره ای اشخاص حقیقی و حقوقی خدمات ذیل را ارائه می نمایم.

  ۱٫مشاوره بازاریابی و فروش (محصولات / خدمات).
  ۲٫مشاوره عارضه یابی و بهبود عملکرد در کسب و کار.
  ۳٫مشاوره حل و فصل مطالبات در کسب و کار.
  ۴٫مشاوره استمهال (مهلت گرفتن) بدهی و معوقات کسب و کار.
  ۵٫مشاوره بیمه نمودن وصول مطالبات (فروش اقساطی کالا) کسب و کار.
  ۶٫مشاوره بیمه تضمین کیفیت محصولات (تضمین گارانتی کیفیت محصول).
  ۷٫مشاوره تأمین منابع مالی کسب و کار.
  ۸٫مشاوره فروش سهام شرکتهای غیر بورسی جهت تأمین منابع مالی.
  ۹٫مشاوره و انجام تحقیقات مالی جهت سرمایه گذاران.
  ۱۰٫مشاوره و مدیریت برگزاری کارگاه های آموزشی و همایش های داخلی.
  ۱۱٫مشاوره امور مالیاتی کسب و کار.

  النهایه در عصری که صاحبان کسب و کار با چالش های مختلفی اعم از بازاریابی، فروش، روش های تأمین منابع مالی، پرداخت بدهی و معوقات و… مواجه اند؛ اینجانب آمادگی دارم با نگرشی دقیق و با تمسک به مزیت های رقابتی و انسجام بخش، صاحبان کسب و کار را در مسیر روشن اهداف یاری نمایم.
  معهذا با عنایت به مراتب صدرالبیان مقتضی است در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر مراتب را اعلام بفرمائید تا اقدامات معمول به عمل آید.
  با تقدیم احترام
  وحید حاجی باقری
  تلفن ۴۴۲۹۱۱۸۴- ۰۹۱۹۸۰۰۸۸۲۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *