سرخط خبرها
خانه / مناسبت / چقدر سخت است شنیدن خبر فراق دوستان

چقدر سخت است شنیدن خبر فراق دوستان

در این سالهای پرفراز و نشیب کارون بزرگ چه روزهایی را پشت سر گذاشتیم به دلگرمی وجود نازنین چنین رفقا و همکاران عزیزی، شادی ها و دشواری ها را با هم سپری نمودیم. دیروز خبر درگذشت همکار عزیزمان جناب آقای حسین حسنی، چنان ناباورانه و غم انگیز بود که همگی به سختی اشکهایمان را در برخورد با یکدیگر نگه داشتیم و نگریستیم، و بی جهت می خواستیم به خود بقبولانیم که در این سالها، آن قدر خبر فراق شنیده ایم و آن قدر داغ همکاران عزیزمان را به دل کشیده ایم، که دیگر دل سخت شده ایم.
ولی آیا به راستی چنین است؟ آیا میتوانیم فراموش کنیم حادثه غم انگیز درگذشت شهادت گونه نوذر رضایی را، جای خالی دکتر قدرتی دوست داشتنی، یا غمی که از فراق پهلوان منصور ارجمند پور به دوش کشیدیم و…
آری! ما نه فراموش می کنیم و نه دل قوی می کنیم، فقط مردانه تحمل می کنیم و تسلیم مشیّت حضرت دوست هستیم.

به شهادت همه همکارانی که از نزدیک با مرحوم “حسین حسنی” آشنا بودند، ایشان انسانی مودب، موقر، آرام و بی حاشیه بود که در این سالهای همکاری، حتی یکبار احدی از همکاران، عصبانیت، حتی با صدای بلند حرف زدن او را نشنیده بود. آرام قدم بر می داشت، شمرده سخن می گفت و با همه وجود می شنید. حسین عزیز امروز در میان خیل اشک دوستان و همکاران به طرف جایگاه ابدیش بدرقه شد و در کنار برادر شهیدش آرام گرفت و همه ما چقدر سخت تجربه کردیم که به قول قیصرِ قلبها، “ناگهان چقدر زود دیر می شود.”
خدایش بیامرزد و با برادر شهیدش محشور گرداند.

پنجم اردیبهشت ماه یکهزار و سیصد و نود و شش
روح اله رضازاده
@karunagroindustry

همچنین ببینید

((همایش روابط عمومی و آئین تجلیل از خبرنگاران وفعالان عرصه خبرشرکت کشت و صنعت کارون))

به گزارش روابط عمومی و ارتباطات شرکت کشت و صنعت کارون:در روز دوشنبه شانزدهم مردادماه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *